فیلتر روغن پلاتینا 125

0
4
فیلتر روغن پلاتینا 125
فیلتر روغن پلاتینا 125

فیلتر روغن پلاتینا 125

فیلتر روغن را می‌توانیم قطعه ای کوچک و سبک معرفی کنیم که وظیفه جدا کردن آلاینده‌های مختلف را از روغن موتور دارد. این فیلتر به دلیل داشتن طراحی ویژه، باعث پیشگیری از ذرات معلق به درون موتور می‌شود. به عبارتی وظیفه فیلترهای روغن این است که روغن تمیز را برای پاک کنندگی، روانکاری و خنک‌کنندگی به سمت اجزای مختلف موتور هدایت کنند.

در نظر داشته باشید اکثر موتورها نیاز به فیلتر روغن دارند و نیاز است تا چند وقت یک بار بررسی شوند تا در صورت نیاز و از دست دادن کیفیت خود، شما اقدام به تعویض آنها نمایید. تعویض فیلتر روغن موتورسیکلت باید با هربار تعویض روغن صورت بگیرد اما معمولا سرویس کاران بعد از 2 بار تعویض روغن اقدام به تعویض فیلتر روغن می نمایند.

متاسفانه در ایران به دلیل کمبود شدید لوازم اصلی و استفاده سودجویان شاهد ارائه فیلتر های تقلبی با قیمت بسیار بالا به جای برند اصلی هستیم که شما دارندگان موتورسیکلت و سرویس کاران عزیز می توانید با انتخاب فیلتر مرغوب ایرانی دارای استاندارد، ریسک آسیب رسیدن به انجین وسیله نقلیه خود را به پایین ترین حد ممکن برسانید. شما عزیزان می توانید برای مشاوره و خرید محصول مورد نظر خود با فروشگاه سرویس تک تماس حاصل نمائید.

تلفن تماس : 55944864-021

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.