از فیلتر تکساز بیشتر بدانیم

1
3489

شرکت فیلتر تکساز در ابتدای دهه هفتاد شمسی به منظور تولید انواع فیلتر های خودروهای سواری و سنگین تاسیس گردیده است. در کارخانه فیلتر تکساز حدود ۱۷۰ نفر مشغول به کار هستند و محل استقرار کارخانه شهرک صنعتی عباس آباد واقع در شریف آباد تهران می باشد. فیلتر تکساز با تولید محصولات با کیفیت و عرضه انواع فیلتر با قیمت مناسب و نیز اشتغالزایی غیر مستقیم برای تعداد زیادی از نیروهای کار جوان کشورمان نقش مهمی در بازار کار و صنعت کشور دارد.

در تولید فیلتر تکساز از بهترین متریال موجود در بازار ایران استفاده می گردد. برای مثال ورق های استفاده شده در تولید فیلتر تکساز از فولاد مبارکه اصفهان تهیه می گردد. انواع واشرهای استفاده شده در فیلتر تکساز از نوع سیلیکونی و از بهترین و باکیفیت ترین واشرهای تولید شده در ایران می باشند.

در فیلتر تکساز بسته به نوع فیلتر از کاغذ صافی مخصوص همان فیلتر استفاده می گردد و کاغذ های مورد استفاده همگی از بهترین نوع کاغذ خارجی و دارای تاییدیه استاندارد گمرک می باشند.

فیلتر تکساز از کشورهای انگلستان و آلمان و از دو شرکت مطرح در تعیین سطح کیفیت فیلتر گواهی تضمین کیفیت دارد. همچنین محصولات تولید شده در فیلتر تکساز دارای نشان استاندارد ایران و دارای ضمانت بهترین کارکرد موتور خودرو می باشند.

یکی از افتخارات فیلتر تکساز تولید فیلتر های روغن و گازوییل خودروهای سنگین با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی می باشد به طوریکه مشتریان زیادی از همه شهرهای ایران مشتاق مصرف فیلتر تکساز برای خودرو هایشان می باشند.

در خودرو های سبک فیلتر تکساز توانسته است با بهره مندی از توان بالای تولیدی و کیفی فیلتر های بسیار مرغوبی را طراحی و عرضه نماید که میتوانند با عملکرد فوق مطلوب باعث افزایش عمر موتور خودروها گردند.

تست های انجام شده روی فیلتر تکساز نشان داده موتورهایی که فیلتر روغن تکساز روی آنها نصب شده اند دارای فشار روغن بسیار مناسب بوده و روغنکاری موتور خودروها به نحو احسن انجام میگیرد و این امر موجب بالا رفتن عمر مفید موتور می گردد.

همچنین در فیلترهای هوای تکساز به دلیل استفاده از کاغذ متناسب با نوع خودرو و نیز تعداد چین روی کاغذ مطابق دستورالعمل شرکتهای سازنده خودرو ها کارایی بالای موتور مشهود است. همچنین با استفاده از فیلتر هوای تکساز و تعویض به موقع فیلتر خودرو میتوانید در هزینه های سوخت صرفه جویی خوبی کرده و نیز محیط زیست سالم تری داشته باشیم.

1 نظر

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.